Úvodní strana Topo Czech

Topo Czech


Turistické mapy

Vektorové turistické mapy České republiky s podporou funkce automatického výpočtu trasy po asfaltových komunikacích, s obarveným turistickým značením (podpora u nových mapových přístrojů vyráběných od r. 2006) a stínování reliéfu v počítači. TOPO Czech Data silniční sítě jsou aktuální k říjnu 2006 (silniční a uliční síť převzata z mapy Atlas CR10R v6). Mapa se instaluje spolu s programem MapSource, na instalačním CD je k dispozici verze 6.12.3 v české lokalizaci. TOPO Czech v1.20 je rozdělena do 76 samostatných mapových regionů, které celkově zabírají 74.5 MB. Pokud by se do přístroje mapa nahrávala bez routingu, pak její velikost činí 54.8 MB. Mapa je jednolicenční, tzn. že zakoupené CD lze registrovat pouze na jeden GPS přístroj. Mapová licence je nepřenosná, nelze tedy v případě zakoupení nového přístroje provést změnu registrace ze starého na nový přístroj.

Mapa vznikla spojením turistických a navigačních dat z mapových produktů TOPO 50 a Atlas CR10R. Mapa umí automatický výpočet trasy v silniční a uliční síti z mapy Atlas CR10R a nově vyhledání adresy ve více jak 100 městech v České republice. Krom linií ulic jsou v mapě zakresleny linie turistických značek, cyklotras, vedení velmi vysokého napětí, naučných stezek ve Středočeském kraji a výletů po Tisícovkách. Dále mapa obsahuje stínování reliéfu, takže pohledově působí plasticky a topografie terénu je v ní lépe čitelná. Funkce stínování mapy umožňuje si nechat zobrazit výškový profil trasy. Stínování reliéfu a zobrazení profilu trasy ze stínovaných dat je možné sledovat pouze v počítači, v programu MapSource, nikoli v GPS přístroji.

Nově ve verzi 1.20 jsou obarveny sítě turistických značek, cyklotras, naučných stezek a tras s výlety po Tisícovkách. Barevné symboly nezobrazují všechny mapové přístroje z produkce Garminu, zjednodušeně lze řící, ze tuto funkcni nabízejí přístroje od roku výroby 2006 a nověji. Jmenovitě lze uvést např. eTrex Venture Cx, eTrex Legend Cx, eTrex Vista Cx, GPSMAP 60 Cx, GPSMAP 60CSx, GPSMAP 76Cx, GPSMAP 76 CSx, přístroje řady StreetPilot c5xx, Nuvi, Zumo, GPSMAP 278 a Garmin Mobile 10.
Doporučujeme: Super Last minute | Zateplení fasád | Seznam firem | Okna střechy Seznámení Praha, Rudná, seznamka s klukem


© GPS mapy Topo Czech - všechna práva vyhrazena.
Aktualizace: 24.02.2014 16:55:15 +0100